Rotterdam – Ken Theater gaat in samenwerking met het NRCáfe van start met een nieuw project, ‘House of Poets’. Speciaal voor de eerste editie van ‘House of Poets’, is de legendarische spoken word artiest Black Ice helemaal uit Amerika gekomen.
Op woensdag 7 oktober start Ken Theater met ‘House of Poets’. ‘House of Poets’ is een verzamelplek voor woordkunstenaars met een eigen verhaal. Shihan Van Clief, een spoken word artiest bekend van onder andere Def Jam Poetry, heeft vorig jaar op het festival ‘The Last Word’ gestaan. Tegenwoordig organiseert hij Open Mic avonden in ‘Da Poetry Lounge’ in Los Angeles. Hier krijgen talenten en artiesten een podium om spoken word te doen. Ken Theater Producties brengt, met ‘House of Poets’, dit concept naar Rotterdam.
In het centraal gelegen NRCafé, in Rotterdam zal elke maand een open podium en een poetry slam gehouden worden. Ken Theater biedt artiesten een podium om op te treden en de liefhebbers een plek om hen te bewonderen.
Inschrijven
Op de avonden van ‘House of Poets’ kan iedereen zich vanaf 19.00 uur inschrijven, om zo een plek te bemachtigen op het podium. De ene keer staan de woordkunstenaars op het podium om hun verhaal te delen en de andere keer strijden zij om de beste te zijn en om de geldprijs van 150 euro. Het publiek bepaalt wie er uiteindelijk met de eer en de prijs vandoor gaat.
Bij House of Poets zijn diverse schrijfstijlen toegestaan: poëzie, kort verhaal, statements, slam gedichten of andere vormen van literaire voordracht.
Zie ook www.kentheater.nl.

