Eerste ‘YouTube-dichtbundel’ en eerste gedicht dat de ruimte ingaat

Amsterdam – Op donderdag 11 maart verschijnt de dichtbundel Als Mozes had doorgevraagd van Marjolijn van Heemstra. Niet alleen in boekvorm, maar ook als eerste ‘YouTube-dichtbundel.’ Bovendien gaat een gedicht van haar de ruimte in. Dat maakt Uitgeverij De Bezige Bij bekend.

De digitale bundel wordt voorgedragen door een twintigtal bekende Nederlanders, onder wie Arie Boomsma, Youp van ’t Hek, Henkjan Smits en Ramsey Nasr. Iedereen die ook onderdeel wil uitmaken van deze online bundel kan een eigen filmpje uploaden.

Op 11 maart wordt Als Mozes had doorgevraagd (op afstand) overhandigd aan de astronaut André Kuipers. Hij zal een van de gedichten de ruimte in meenemen. Het is mogelijk een exemplaar te winnen, kijk op www.thomasrap.nl Verder wordt op de verschijningsdatum van de bundel, 11 maart, de nieuwe site van Marjolijn van Heemstra worden gelanceerd: www.marjolijnvanheemstra.nl.